Proticaret Exclusive v4.0.5

E-Ticaret yazılımınız sadece bir elektronik katalogdan ibaret değil, gerçek bir E-Ticaret yazılımı olsun! Sınırsız sayıda tedarikçi ile gelişmiş API (Application Programming Interface) sayesinde kolayca tüm sistemlere entegre olun. Esnek XML yapısı ile her platformda verileriniz yayınlansın.

MOBİL UYUMLULUK

Gerçek bir mobil deneyim için Proticaret kullanın. Tema tasarımlarında kullanılan responsive (mobil uyumlu) platform sayesinde her mobil cihazdan ulaşılabilir olun.

ESNEK ÇÖZÜMLER

Proticaret E-Ticaret ürünleri ile kendi yazılım ve tasarım ekibiniz işinize özel çözümler üretebilir. Kolayca özelleştirilebilir e-ticaret platformu sadece Proticaret’de.

KOLAY KULLANIM

Küresel ölçekte kabul görmüş tüm tasarım ve yazılım standartlarını Proticaret'de bulabilirsiniz. Kullanım kolaylığı için üst düzey UI ve UX yapısına sahip olacaksınız.

B2B - E Ticaret Çözümü

Küçük işletmelerden, Türkiyenin dev firmalarına kadar ölçeklenebilir B2B Bayi Otomasyonu sunuyoruz. Binlerce fiyat ve kampanya otomasyonu sayesinde bayileriniz ile sürekli iletişimde kalın.

Bayilerinize özel, farklı para birimleri ve birden fazla iskonto ile çalışabilirsiniz. Satış ve pazarlama otomasyonu sayesinde plasiyerleriniz daha güçlü ve anlık veri akışının keyfini yaşasın. Bayileriniz için personel bazlı sipariş ve ödeme yetkilendirmesi yapabilirsiniz.

Gelişmiş B2B E-Ticaretçözümümüzü keyfedin!
Hemen İncele
B2B E Ticaret Paketi
Proticaret B2B drive02 drive02
Proticaret C2C E-Ticaret Paketi

C2C - Pazaryeri E Ticaret Çözümü

Alıcı ile satıcıyı birleştiren tam bir pazaryeri e ticaret yazılımı sunuyoruz. Sizin de hemen bir alışveriş merkeziniz olsun. E Ticaret portalınız sadece bir elektronik katalogdan ibaret değildir. Proticaret ile güçlü ve güvenilir C2C E Ticaret Yazılımına sahip olun. %100 SEO uyumu ile arama motorlarında öne çıkın. Farklı sektörlerdeki tedarikçilerin ürünlerini CSV, XML, Excel, API entegrasyon formatıyla mağazanıza yükleyin. Tam otomasyonun keyfini yaşayın. Üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistiki raporları, kargolamada tam entegrasyon ile kesintisiz bir e-ticaret deneyimi yaşayın.

  • Kategori Bazlı Komisyon
  • Mağazaya özel Kargo Tanımları
  • Mağaza Rozet Yönetimi
  • Excel, XML Entegrasyonu
  • Ürün Soru ve Yorum Yönetimi
  • Mağazaya özel sayfa
  • Mağazaya özel soru - cevap
  • Mağazaya özel yorum
  • Mağazalara özel yönetim ekranı
  • Mağazaya özel kampanya
Hemen İncele
drive02 drive02

Proticaret Özellikleri

E Ticaret yazılımınız ya gerektiği kadarını verir ya da ufkunuzu geliştirir. Birbirinden eşsiz sektörel modüller ve kullanıcı dostu, zengin arayüz tasarımları ile güvenilir, güçlü e-ticaret sistemi Proticaret.

Bağımsız Hosting

Hosting, sunucu gibi barındırma hizmetlerini istediğiniz yerden sağlayabilirsiniz

Ödeme Sistemleri

Proticaret ile tüm bankalara ait sanal posları ve ortak ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonları ile Gittigidiyor, N11, Hepsiburada gibi platformlara entegre olun.

Destek Sistemi

Satın aldığınız ürün ve hizmetler için her zaman yanınızdayız. Her daim bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Servisleri

E-Ticaret portalınız için Google Merchant, Adwords, Analytics ve SEO desteği alabilirsiniz.

Çoklu Dil & Para Birimi

Portalınızı tüm dillerde ve RTL olarak hazırlayabilir, tüm para birimlerini kullanabilirsiniz.

XML Entegrasyonu

Binlerce ürünü XML ile en hızlı şekilde e-ticaret portalınıza entegre edebilir, XML çıktısı verebilirsiniz

Grafik Tasarım

Portalınızın ihtiyacı olan arayüz tasarımı, banner, poster ve reklam görsellerini bize bırakın.

15 Yıllık Tecrübe

0

Yıllık Tecrübe

İndirme Sayısı

0

+ İndirme Sayısı

Üye Sayısı

0

+ Üye Sayısı

Çözüm Ortağı

0

+ Çözüm Ortağı

ProTicaret, Web de Mağaza açıp Satış yapmak isteyen Bireysel,ve Kurumsal Müşteriler için Tasarlanmış Ücretsiz E-Ticaret sitesi ;Yazılımıdır.Sistemin Kaynak kodu kapalı Tasarım kodları açıktır.E Ticaret Site Yazılımımız,Hosting Bağımsız olup,isteyen müşterilerimiz kendi hostinglerinde barındırma yapabilirler.Sistemi indirmek için hemen üye olabilir,1 Gün İçinde E Ticaret Sitenizden Satışlara başlayabilirsiniz.

Amacımız; E-İş çözümlerine yatırılan ve yurtdışına çıkan binlerce doları azaltmak ve aşağı çekmektir. Ülkemizde ki genç girişimci iş adamlarının daha kolay risk alıp E-Ticaret ile tanışmalarını sağlamak; B2C - B2B - C2C vb E-Ticaret Siteler ile dünya pazarlarına açılmalarına yardımcı olmaktır. ProTicaret olarak gelir modellememiz; E-Ticaret danışmanlık hizmeti, özel yazılım ve proje geliştirme, firmaya özel tasarım hizmeti, sektörel modül ve eklentilerdir.

Sektörel E Ticaret Çözümleri

Proticaret Blog

E-ticaret sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve proticaret hakkında detaylı bilgileri, makaleleleri blog yazılarımızda okuyabilirsiniz. Proticaret blog sayfamızı takip ederek siz de güncel kalın :)