Kişisel Bakım Kozmetik E-Ticaret Paketi

 • Ürün Kodu : PROTICARET346
 • Marka : PROTICARET
 • GTIN: Yıllık Lisans Bedeli: 4.000 TL
Kozmetik - Kişisel Bakım sektörü için özel tasarlanmış, ProTicaret E-Ticaret paketidir. Tema galerisinden seçeceğiniz 1 Adet Tema Ücretsizdir.
Kozmetik - Kişisel Bakım sektörü için özel tasarlanmış, ProTicaret E-Ticaret paketidir. Tema galerisinden seçeceğiniz 1 Adet Tema Ücretsizdir.
http://tema21.proticaret.org/
 •  
 • Piyasa Fiyatı
  75.000,00 TL
 • Taksitli
  2.479,17 TL - Taksit Sayısı 12

Kişisel Bakım Kozmetik E-Ticaret Paketi

Proticaret, sektörel e-ticaret paketi ile iş modelinize uygun çözümler sunar. İç giyim e-ticaret sitesine kolayca sahip olabilirsiniz. Tema galerimizden işletmenize ve sektörünüze uygun istediğiniz temayı seçebilirsiniz.

Paket dahilinde, Proticaret sisteminin genel özelliklerine ek olarak; “sanal pos ödeme sistemi, ürün teknik tablo modülü, hosting, SSL, sabit IP, e-ticaret tema tasarımı*, pazaryeri entegrasyonu ve destek paketi” sağlıyoruz.

E-ticaret paketini kiralama veya süresiz kullanım modeliyle satın alabilirsiniz. e-ticaret siteniz demoda sunulduğu şekliyle kurulacaktır. Paketi kiraladığınız süre boyunca teknik destek alabilirsiniz. Yazılım ve tasarımsal hatalar için süresiz teknik destek sağlıyoruz. Ayrıca sistem sorunları dışında kullanıcı tarafında oluşabilecek hatalar ve kısmi düzenlemeler için destek paketi (Ticket Sistemi) sunuyoruz. Bu kapsamda sisteme uygun taleplerinizi ticket bakiyeleriniz karşılığında yaptırabilirsiniz.*

E-ticaret paketiniz ile birlikte seçeceğiniz tema için 1 yıl süreli “arayüz teknik desteği” alabilirsiniz. Bu süre boyunca sitenizi tasarım açısından düzenli hale getirmek için rehberlik sağlıyoruz. Tema desteği ile özelleştirme kapsamına girmeyen küçük değişiklikler için size ücretsiz destek imkanı sunuyoruz.

Paketinizde yer alan tüm bileşenleri görmek için "e-ticaret paketleri" sayfasındaki “Exclusive paket” sütununu inceleyebilirsiniz.

Sektörel e-ticaret paketi sayesinde, e-ticaret temel bileşenlerinden daha fazlasına uygun maliyetle sahip olacaksınız. Benzer özelliklere sahip başkaca e-ticaret yazılımlarıyla karşılaştırıldığında %50’ye varan tasarruf sağlamış olursunuz. Ayrıca arayüz kaynak dosyalarına tam erişim, özelleştirme, barındırma gibi konularda sağladığımız esneklik ile e-ticarette özgürlük deneyimi yaşayacaksınız.

Satın Alma (Süresiz Kullanım)

E-ticaret paketlerimizden Ultimate , B2B  ve C2C Paklerini  ister kendi sunucunuzda ister Proticaret sunucularda barındırmak üzere süresiz kullanım için satın alabilirsiniz. Bu seçiminizde yıllık masraflarınız temel olarak barındırma giderleri olacaktır. Her yıl kiralama için ayrıca bir ücret ödemenize gerek kalmaz. e-ticaret yazılımınızı paket olarak satın almak, modülleri tek tek satın almaktan daha uygun fiyata gelecektir. Bakım işlemleriniz inisitiyatinizde olacaktır. Barındırma dışındaki yazılım ve tasarım hatalarında ise tam desteğimizi almaya devam edebilirsiniz.

Kiralama İle

Çok sayıda proticaret ürünü veya hizmetini paket halinde kiralayarak daha uygun fiyata e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Paket fiyatı her yıl için geçerlidir. Tefe Tüfe oranındaki artış miktarı hesapalanarak sonraki yıl kiralama fiyatları hesaplanır.  Sonraki yıllarda ödeyeceğiniz tutar ilk alım rakamından düşük veya  aynı kalır. 

Pakete dahil olan ek özellik ve modüller aşağıda listelenmiştir.

Genel Özellikler:

 • ✓ ProTicaret Exclusive e-ticaret Paketi
 • ✓ Ücretsiz Kurulum
 • ✓ Ürün Teknik Tablo Modülü
 • ✓ Kategori Filtreleme Modülü
 • ✓ Bir Adet Ücretsiz Xml
 • ✓ N11  Ürün, Fiyat, Envanter ve Sipariş Entegrasyon Modülü
 • ✓ Finansal Kampanyalar modülü
 • ✓ Sepet  Kampanya Modülü
 • ✓ Ürün Varyant Özelliği
 • ✓ Toplu SEO verebilme
 • ✓ Toplu Üye ve Fiyat Güncelleme
 • ✓ Toplu Ürün, Marka, Kategori, Envanter, Durum, Etiket Düzenleme
 • ✓ Fatura Yazdırma
 • ✓ Ödeme Sistemlerinden (Payu - PayTr - İyzico - IPara) seçilecek 1 adet Ödeme sistemi veya Banka sanal pos ödeme sistemi
 • ✓ Banka Sanal Pos Modülü(Tüm Bankalar 3d li ve 3d siz)
 • ✓ 10 Adet Ücretsiz Ticket Hizmeti (İlk yıl için geçerlidir.)
 • ✓ 1 Yıl Telefon Destek Hizmeti
 • ✓ Canlı Destek Modülü
 • ✓ Tema Galerisinden seçilecek 1 Adet Ücretsiz Tasarım
 • ✓ Bootsrap Alt apaısına uygun yeni içerik  (CMS) Sistemi

e-ticaret tema tasarımlarımıza tema galerisinden ulaşabilirsiniz. Satın alma sırasında istediğiniz temayı, numarası ile seçmeniz gerekmektedir.

Ticket sistemi ile özelleştirme imkanı sunuyoruz. Fakat özelleştirme ölçeği, sitenin tümü veya geniş kapsamlı değişiklikler için değildir. İş modelinize veya içeriğinize göre şekillendirilmesi gereken, küçük özelleştirmeleri kapsar. Portalınızda yaptırmak istediğiniz özelleştirmeleri tasarım bölümümüz ile görüşebilirsiniz. Eğer projenize başlarken yaptırmak istediğiniz çeşitli özelleştirmeler varsa bunları maddeler halinde bize ulaştırmanız durumunda en hızlı şekilde değerlendirerek tarafınıza dönüş sağlarız. Detaylı işlem ve zaman gerektirecek özelleştirmeler ticket sistemine dahil olmayıp, sadece servis bedeli ile gerçekleştilebilir.

Not: e-ticaret sitesi kurmak adlı makalemizi ile sitenizi nasıl yapılandırmanız gerektiğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yazılım özelleştirmesi yapıyor musunuz?

E-ticaret portalınızın gelecekteki Proticaret sürümleri ile uyumlu olması açısından sitenize özel yazılımsal değişiklikler Ultimate ++  paket alan müşteriler dışında yapmıyoruz. Yazılımsal geliştirme taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Uygun gördüğümüz değişiklikleri yeni sürümlerde uygulayabiliriz. İş modelinize uygun özel yazılım geliştirmeleri için Ultimate paketi üzerinden isteklerinizi ileterek teklif alabilirsiniz.

Kiraladığım paket için yeni versiyona siz mi güncelleyeceksiniz?

Versiyon güncellemeleri kullanıcının inisiyatifindedir. Proticaretin V4.0.5 versiyonunu kullanıyor iseniz web sayfamızdan güncel sürümü ücretsiz olarak indirip kendiniz güncelleyebilirsiniz. Her yeni sürümde yayınladığımız güncelleme kılavuzundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, veritabanı, yazılım ve tasarım güncellemelerini talep etmeniz durumunda servis bedeliyle gerçekleştiriyoruz. Servis bedelimiz, yeni çıkan sürümün özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Tema tasarımlarımız, yeni bir sürüm çıktığında süreç içinde güncellenir. Paketinizle birlikte aldığınız tema tasarımının orijinalini bizden talep etmeniz durumunda ücretsiz olarak güncel dosyaları alabilirsiniz. Fakat kullandığınız temada özelleştirmeler yapmışsanız, orjinal tema dosyaları nedeniyle uyumsuzluk yaşayabilirsiniz. Bu durumda servis bedeli ile temanız tarafımızdan güncellenebilir. Yaptığınız değişikliklerin doğruluğundan emin değilseniz güncelleme taleplerinizi bize iletmenizi öneririz.

Kiraladığım paketi kendi sunucumda barındırabilir miyim?

Kiraladığınız paketi farklı bir domain alanında kullanamazsınız. Proticaret V4.0.5 versiyonu ücretsizdir indirip  kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. Ayrıca Satın alma modeli ile  satın alma yapmış olduğunuz Ultimate, B2B ve C2C paketlerimizi de  istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz.

Kiraladığım paketi gelecek sene satın alabilir miyim?

İstediğiniz zaman satın alma modeliyle paketiniz için sınırsız kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Kanunen iade süresi zarfında yapacağınız talep doğrultusunda, kiralama bedeli toplam tutardan düşülerek satın alma fiyatı üzerinden işlem gerçekleştirebiliriz. İade & değişim süresini aşan taleplerinizde kiralama bedeli satın alma bedelinden düşülmez.

Paket dışında belirtilen bir modülü satın aldığımızda kira bedeli öder miyiz?

Hayır, satın aldığınız ayrıca bir modül varsa sınırsız süre kullanım hakkına sahipsiniz. Modülü hangi alan adınız için satın almışsanız, kiralamadan bağımsız olarak Proticaret yazılımı üzerinde sınırsız sürede kullanabilirsiniz.