C2C Pazaryeri E-Ticaret Paketi

Proticaret C2C Pazaryeri E-Ticaret paketi ile sitenize mağaza üyeliği alabilir, perakende ve toptan satış mağazanızı oluşturabilirsiniz. Customer to Customer (Tüketiciden Tüketiciye) Online Satış keyfini çıkarın.

b2b e ticaret cozumu

C2C Pazaryeri E-Ticaret Paketi

Alıcı ile satıcıyı birleştiren tam bir pazaryeri e-ticaret yazılımı sunuyoruz. Sizin de hemen bir alışveriş merkeziniz olsun. E-Ticaret portalınız sadece bir elektronik katalogtan ibaret değildir;Proticaret ile güçlü ve güvenilir C2C E-Ticaret Yazılımına sahip olun. %100 SEO uyumu ile arama motorlarında öne çıkın. Farklı sektörlerdeki tedarikçilerin ürünlerini CSV, XML, Excel, API entegrasyon formatıyla mağazanıza yükleyin. Tam otomasyonun keyfini yaşayın. Üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistiki raporları, kargolama da tam entegrasyon ile kesintisiz bir e-ticaret deneyimi yaşayın.

 • Kategori Bazlı Komisyon
 • Mağazaya özel Kargo Tanımları
 • Mağaza rozet Yönetimi
 • Excel, XML Entegrasyonu
 • Ürün Soru ve Yorum Yönetimi
 • Mağazaya özel sayfa
 • Mağazaya özel soru - cevap
 • Mağazaya özel yorum
 • Mağazalara özel yönetim ekranı
 • Mağazaya özel kampanya
 • Mağazaya özel logo ekleme
 • Mağazaya özel banner ekleme
 • Mağazaya özel sepet limiti belirleme
 • Mağazaya özel kargolama süresi
 • Mağazaya özel resim galerisi
 • Mağazaya özel puan barı
 • Perakende satış
 • Toptan satış
Paket Detayı

Mağaza (Login) Ekranı

Mağaza üyelik başvurularını bu alandan alabilir, gerekli evrak ve dökümaları yükletebilirsiniz. Alınmış mağaza başvuru talepleri site yöneticisi tarafından onaylanarak üyelik aktif edilebilir. Üyeliği aktif olan mağazaların ürün, sipariş ve diğer yetki ve  bilgileri tanımlanabilir.

Yine mağazalarınıza bu alandan kampanya ve duyurlarda bulunabilir alışveriş avantajlarınızı belirtebilirsiniz.

drive01
drive01

Yönetici Dashboard Ekranı

C2C Admin yönetici ekranından özet rapor görünümünün alındığı ana menüdür. Yönetici seviyesindeki kullanıcılar bu alanda toplam mağaza bilgilerini (Toplam Mağaza adedi, Aktif Mağaza, 5-10 yıllık mağaza,1-5 yıllık mağaza, yeni mağaza, pasif mağaza ) anında görebilir.

Site genelinde girilen toplam ürün bilgilerine (Aktif ürün, pasif ürün, 5 in altında ki ürünler, stoğu bitmiş ürünler, pasif ürünler) anında ulaşır. Günlük - haftalık - aylık - yıllık sürelerde sipariş, iade, değişim vs hareketlerini anında görüp detaylara ulaşabilirler.

Mağaza Paneli

Mağaza özet rapor görünümün alındığı ana menudur.MağazaBu alanda görsel olarak mağaza karnesini ve mağaza ürünlerini görebilir,son durumu hakkında bilgi sahibi olabilir.

Mağaza karnesinde, mağaza toplam puanını,mağaza gonderim süresini,mağaza soru cevap süresini görebilir. Mağaza ürün sayfasında; aktif/pasif/onay bekleyen ürün,tukenen ürün ,son 5 ürün vs bilgisine ulabilir. Almış olduğu SON 10 sipariş, iade, teklif, ticket,yorumlarının listesini görebilir. Ayrıca Günlük - Haftalık - Aylık - Yıllık ve tüm sipariş adet ve tutar ile iade ve iptal sipariş bilgisine ulaşabilir.

drive01
drive01

Mağaza Yetkileri

Mağazalar için gerekli yetkilerin aktif / pasif edildiği alandır.Bu alanlar mağaza bazlı olup her mağaza için farklı yetki verilebilir. Çalışma modeline göre aktif/pasif yapılabilir.

C2C Mağaza Sayfası

Mağazanın tüm ürünlerinin sergilediği görsel alandır.Bu alanda kategori bazlı ürün gösterimin yanında filtreleme seçenekleri,güncel kampanyalar,mağaza bilgileri,mağaza resimleri, şirket profili hakkında detaylı bilgi sunulur.

Mağaza kendi banner ve logosunu girebilir,kendi ürünleri için alışveriş limiti belirleyebilir.Çalıştığı kargoları sisteme girebilir , adres iletişim ve harita bilgisini tanımlayabilir. Aynı zamanda teslim süresini ürün bazlı veya tüm ürünler için geçerli olamk üzere tanımlayabilir.

drive01
drive01

C2C Ürün detayı

Arayuz ürün detay sayfasında ürünle ilgili birden fazla görsel, video, 3d resim, çoklu fiyat, kampanya, birden fazla birimle satış envanter bilgisi, mağaza puanı, mağaza yorumları, ürün yorumları, mağazanın diğer ürünleri, taksit ve ödeme seçenekleri vs onlarca mağaza ve ürün bilgisi hakkında kullanıcıya alışverişini kolaylaştıracak imkanlar sunulur.

C2C Kategori Sayfa Gösterimi

İlgili kategori ve alt kategorilerle ilişkilendirilmiş tüm ürünlerin listelendiği görsel alandır. İki parçadan oluşturulan bu sayfanın ilk parçası ürün filtreleme seçeneklerinin yeraldığı alandır. Marka, renk, beden, numara, teknik tablo seçenekleri , ürün etiketleri, magazalar, mağaza puanları, indirim oranları, fiyat aralığı ve ürün yorumlarına göre filtereleme yapabilirsiniz.

Ekrana gelen ürün görsel sayfasında mağaza bilgisi, fiyat bilgisi, ürün etiket bilgisine ulaşabilir. Fiyata göre artan  / azalan, ada göre artan / azalan, sipariş sayısına, enyenilere ... göre sıralama yapılabilir.

drive01
drive01

C2C Sepet Sayfası

Kullanıcı tarafından sepete atılan ürünler mağaza bazlı olarak gruplandırılır. Bu şekliyle mağaza bazlı kampanya tutarı,  indirim tutarı, ücretsiz kargo bilgisi ve teslim süreleri ile ilgili bilgilere detaylı olarak ulaşılır. Aynı zamanda Mağaza bazlı minimum sipariş limit kontrolu çalışır.

Limit altında kalan mağazalardan uyarı bilgisi alınmaktadır. Her mağazanın kargo seçenekleri görülebilir. Sağ tarafta sipariş özet ve detay bilgisine ulaşılır.