B2B E-Ticaret yazılımı Paketi

B2B E-Ticaret yazılımı paketi kullanın. Bayileriniz siparişlerini, tahsilatlarını, hesap ekstrelerini online yapsın. Siz zamandan ve Maliyetten tasarruf edin

b2b e-ticaret cozumu

B2B E-Ticaret Paketi Özellikleri

Üretici ile bayileri birleştiren tam bir B2B e-ticaret yazılımı sunuyoruz. Siz de hemen bir ProTicaret B2B e-ticaret yazılım alt yapısı kullanarak bayilerinizin sipariş, sevkiyat ve ödeme adımlarını takip edebilirsiniz. Bayilerinizin kullanımına sunar, Sınırsız fiyat listeleri oluşturur, istediğiniz ürün veya ürün gruplarını, bayi gruplarına göre göster / gizle yapabilir birden fazla ve farklı iskonto belirleyebilirsiniz. Proticaret ile güçlü ve güvenilir B2B E-Ticaret Yazılımına sahip olun. % 100 SEO uyumlu E-Ticaret alt yapısı ile arama motorlarında öne çıkın. Dilerseniz Kendi ürünlerinizi ProTicaret alt yapısı kullanan Bayilerinize otomatik gönderin tam otomasyonun keyfini yaşayın. Üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistiki raporları, kargolamada tam entegrasyon ile kesintisiz bir B2B e-ticaret deneyimi yaşayın.

 • Bayiye Özel Login ekranı
 • Bayi Yetki Tanımı
 • Bayi Personel Tanımlama
 • Kullanıcılara özel Yetkilendirme
 • Siparişsiz Ödeme
 • Siparişlerde Risk Kontrolü
 • Bayiye Özel Yönetim Paneli
 • Bayiye Özel Dashbord Ekranı
 • Sipariş Sevkiyat Takip
 • Bayi Hesap Extresi
 • Aynı anda 5 adet sıralı iskonto
 • Bayi ve ürüne özel vade belirleme
 • Sipariş Durum takibi
 • Toplu ürün sipariş ekleme
 • Geçmiş ürün sipariş analizi
 • Online Teklif  oluşturma
Hemen İncele

Bayi Giriş (Login) Ekranı

B2B e-ticaret yazılımı bayi login ekranıdır. Bayilerinize bayi kodu –Kullanıcı adı ve şifre vererek özel login ekranından giriş yaptırabilir, üyelik başvurularını bu alandan alabilirsiniz. Alınmış bayilik talepleri site yöneticisi tarafından onaylanarak üyelik aktif edilebilir. Üyeliği aktif olan bayilerin borç-alacak ve risk bilgileri tanımlanabilir.

Yine bayilerinize bu alandan kampanya ve duyurularda bulunabilir;  alışveriş avantajlarınızdan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. B2b E-ticaret Paketi fiyat ve detaylar için tıklayınız

Hemen İncele
drive01
drive01

Dashboard Ekranı

B2B e-ticaret yazılımı bayi paneli üzerinde bayilerinize yapmış oldukları sipariş, ödeme, teklif, servis vs alanlarının olduğu özet rapor ( dashbord ) ekranı karşılar. Kullanışlı ve scroola ihtiyaç duymadan tüm özet hareketlere ulaşabilir.

Bayileriniz fatura - irsaliye - sipariş bakiyeleri ile risklerini anlık görebilir. Bu alanlar ERP yazılımınızdan beslenir. Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık periyodlarda sipariş, iade sipariş, Online ödeme, teklif ve servis hareketleri ile mail ve ticket hareketlerini anlık izleyebilirsiniz.

Hemen İncele

Sipariş Listesi

B2B e-ticaret yazılımı sipariş yönetim alanıdır. Bayi firmalarınız, gelişmiş filtreleme özelliği ile vermiş olduğu tüm siparişleri listeleyebilir. Listenen sipariş bilgilerine (Sipariş Tarihi, sipariş no; Sipariş vade / gün bilgisi, Sipariş durumu, Sipariş veren satış elemanı, adres bilgisi, ödeme bilgisi vs ) ulaşabilir. Detay hareketlerine girebilir. Yetki verilen sipariş durumlarında siparişi edit edebilir (Örnek "Beklemede" olan siparişine yeni ürün ekleyebilir. Ürün silebilir miktarını değiştirilebilir. Siparişi yazdırabilir.)

Bayiler aynı zamanda istediği filtreleme seçeneği ile b2b e-ticaret paneli üzerinden oluşturduğu listeyi xml ve xls olarak kaydedebilir.

Hemen İncele
drive01
drive01

Toplu ve Hızlı Sipariş

B2B e-ticaret yazılımı toplu sipariş oluşturma alanıdır. Bayiler sipariş işlemlerinin hızlı ve toplu  olmasını ister, zaman kaybetmek istemezler. Tasarım arayüzlerinden tek tek ürünü sepete atmak ve sipariş tamamlama aşaması genel olarak zaman alan ve B2C sitelerinin uyguladığı hızlı sipariş alma yöntemidir.

B2b E-ticaret paketi özelliği olan toplu sipariş verme modülünü kullanabilirsiniz. Bayi firma toplu sipariş alanından dilerse xls dosyasından yüzlerce ürün siparişini ve miktarını dosya aktarımı yolu ile çok kısa bir zamanda verebilir; dilerse barkod ve kod okutma yöntemi ile gelen ürünü sepete ekleyerek yapabilir.

Alışveriş listeleri oluşturabilir; bu listeleri topluca tek seferde sepete atabilir.

Hemen İncele

Bayi Bilgileri - Online Ödeme

B2B e-ticaret yazılımı Sistemlerinin olmazsa olmaz  bilgilerin yer aldığı alandır. Her bayiye farklı fiyat ve iskonto tanımı yapabilir. Stok kart iskonto yetkisi verebilir, her bayiye 5 adet özel kod ve ip tanımı yapabilirsiniz. Her Bayiye Sınırsız fatura ve sevk adresi girebilir, sepetine ve siparişlerine anında ulaşabilirsiniz.

Bayi bakiye ve risk takibi yapabilir, sipariş aşamasında otomatik risk aşım uyarısı / engelle / onay izni verebilirsiniz.

Bayileriniz sipariş vermeden de ödeme yapmak istediklerinde bu ödemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilsin. Yaptığı tüm ödemelerin listesine anında ulaşsın

Hemen İncele
drive01
drive01

Bayi  Yetki Tanımları

B2B e-ticaret yazılımı yetki tanımları menüsüdür. Bayiler kendi personellerini sisteme tanımlayabilirler. Tanımladıkları kullanıcılara sipariş yetkisi, ödeme yetkisi, Fatura adresi - Sevkiyat adresi değiştirme, hesap extresi görme yetkisi verebilir.

Bu şekilde verilmiş tüm siparişlerin hangi satış elemanı tarafından verildiği kayıt altına alınmış olur. Bayi kendi ekranından kendisine ait siparişleri görürken site admin tüm bayilerin vermiş olduğu siparişleri personel bazlı takip edebilir.

Hemen İncele

Online Teklif Yönetimi

B2B e-ticaret yazılımı online teklif yönetim modülüdür. Bayileriniz sipariş işlemleri yanında seçmiş oldukları ürünler için teklif alabilsinler. Bu durumda beklemede olan teklifler içerisinde onay bekleyen, onaylanmış, onaylanmamış, iptal, siparişe dönüştürülmüş tekliflere kadar tüm aşamaları görebilecekleri teklif listesine ulaşabilirler.

Bayileriniz talepte bulunduğu ürün tekliflerinin  tüm süreçlerine tarihçe kısmında ulaşabilir, değişkliklerin tamamını görebilirler.

Hemen İncele
drive01
drive01

Servis - Takip Yönetimi

B2B e-ticaret yazılımı online servis takip sistemi modülüdür. Bayileriniz satın alma sonrasında  servis talebinde bulunabilirler. Bu durumda beklemede olan servislerden, onay bekleyen, onaylanmış, onaylanmamış, siparişe dönüştürlmüş servislere kadar tüm aşamaları görebilecekleri servis listelerine ulaşarak gerekli kontrollerini sağlayabilirler.

Hemen İncele

Hesap Ekstresi

B2B E-Ticaret paketinin ERP yazılımlarından bilgi çeken bir servis alanıdır. Bayinin günlük - haftalık - aylık - 3 aylık - yıllık tüm hesap ekstresi hareketlerinin (Fatura - nakit - cek - senet - banka - dekont - k.kart vs) sunulduğu ve raporlandığı alandır.

Bayileriniz 7/24 istedikleri bir zaman diliminde kendi panelinden hesap ekstresine ulaşır ve güncel cari finans durumunu raporlar.

Hemen İncele
drive01
drive01

Fiyat Listesi Yönetimi

Tüm B2B E-Ticaret yazılımlarında tek iskonto kullanabilirken ProTicaret B2B E-Ticaret Yazılımı ile her müşteri grubu ve ürün grubuna özel 5 sıralı iskonto tanımlayabilir ve farklı valor (vade)  belirleyebilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemlerin istediğniz tarih aralıklarında listeler oluşturmak suretiyle sistemin takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca B2B E-Ticaret Paketi içerisinde belirli ürünleri belirli gruptaki bayilere gösterebilir veya belirli kategorileri göstermeyebilir, Her bayi ile farklı ödeme sistemlerinde anlaşma yapmak isteyebilirsiniz. B2B E-Ticaret fiyat listesi modülü tam da bu aşamada devreye girer.

Hemen İncele

Plasiyer Takip Sistemi

Proticaret B2B E-Ticaret paketi ile firma içindeki plasiyerlerinizi (satış elemanlarınızı) tanımlayabilir; Bayi ve müşteri ataması yapabilirsiniz. Satış elemanlarınıza sipariş durum değiştirme ve iskonto yetkileri vererek sipariş almalarını sağlabilirsiniz. Her plasiyer kendi müşterisi adına sipariş alabilir, bunları listeleyebilir. Müşterisinin borç alacak - risk ve hesap extrelerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen İncele
drive01