Sosyal Medya Startup

Sosyal medyada yer almayan işletmeler, kurumlar ve e-ticaret siteleri için geliştirilmiş bir üründür.
Sosyal medyada yer almayan işletmeler, kurumlar ve e-ticaret siteleri için geliştirilmiş bir üründür.
  •  
  • Piyasa Fiyatı
    12.000,00 TL
  • Taksitli
    500,00 TL - Taksit Sayısı 12

Sosyal Medya Startup hizmeti ile henüz sosyal medyada yer almayan e-ticaret siteleri sosyal medyada kullanıcı adlarıyla yer buluyor. İşletmenizin Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus ve Youtube hesaplarının kurulumlarını gerçekleştirdikten sonra sosyal ağ tasarımlarını yapıp size teslim ediyoruz. Hizmet sonrasında e-ticaret sitenizin sosyal medya pazarlamaya hazır bir şekilde size teslim ediliyor.

Detay Sayfasında Çıkacak Olan Açıklama: Türkiye’de 33 Milyon kullanıcıya sahip olan Facebook üzerinden müşterilerinize ürünlerinizi tanıtıp yeni ürünleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz. 13 Milyon Twitter kullanıcısı bulunuyor. Linkedin üzerinden profesyonel çalışanlara ürünlerinizi ve websitenizi tanıtırken her dakika 6 bin dakikalık videonun izlendiği Youtube üzerinden ürünlerinizin tanıtım videolarını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz:

·         İşletmenizin ismi ile birlikte Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus ve Youtube sayfalarınızın kurumlarını yapıyoruz.

·         Kurulumları yapılan sosyal medya ağlarının içerik çalışmasını yaparak işletmenizi temsil eder hale getiriyoruz.

·         İçerik çalışması yapılan sosyal ağlarınıza ait size Size 3 adet özgün tasarım sunuyoruz.

·         Seçtiğiniz özgün tasarım çalışmasını kurulumunu tamamladığımız Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube ve Google Plus sosyal ağlarına entegre ediyoruz.

·         Tamamen hazırlanan sosyal ağları son olarak size teslim ediyoruz.

S.S.S

1- Sosyal Medya Startup hizmeti nedir?

Sosyal medya startup hizmeti sosyal medyada yer almayan işletmeler, kurumlar ve e-ticaret siteleri için geliştirilmiş bir üründür.

2- Sosyal Medya Startup hizmeti işletmeme ne sağlar?

İşletmenizin sosyal medyaya adım atmanızı sağlayarak sosyal medya pazarlamasına hazır hale getirir.