PROTİCARET

BİLGİ BANKASI

Proticaret Hakkında
ETİCARET TEMA GALERİSİ
ProTicaret Tema Galerisi ,Türkiyede bulunan yüzlerce  webmaster ile ETicaret Satış Sitesi sahiplerini bir araya getirmeyi hedefleyen , Uygun fiyatlı E-Ticaret temalarının yeraldığı tema -tasarım  portalı olarak kurulmuştur.Bu temalar ana uygulama olan ProTicaret Exclusive paket üzerinde geliştirilmektedir.
ProTicaret Tema Galerisi'alanından   E-Ticaret Sitelerinize özel ,uygun fiyatlı,sektörünüzü ve niş pazarları daha çok öne çıkaracak,yüzlerce renkli tasarımlara ulaşabilir, indir-yükle yapmak suretiyle kolayca sisteminize adapte edebilirsiniz.
 
DESTEK SİSTEMİ
ProTicaret Destek Sistemi, Ücretsiz E-Ticaret sloganı ile duyurduğumuz , tüm kobilerin ücretsiz kullanımına sunulan ve sitemizden dağıtımı yapılan , yazılımımızı yüksek verimde kullanabilmek için gerekli olan kullanım desteğinin sağlandığı bölümdür.

ProTicaret ; Konusunda uzman destek ekibi ile hem bayilerine hemde kullanıcılarına E Ticaret Konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetini,mail,ticket,telefon destek,ofisi içi eğitim olarak  sunmaktadır. ProTicaret  Destek  Sistemi ile anında ,beklemeden ve hızlı çözümlere ulaşır,canlı destek alanından ProTicaret ekibi ile canlı iletişime geçebilirsiniz.

BİLGİ BANKASI
ProTicaret E-Ticaret Yazılımımızın kurulumundan itibaren,Site tanımları, E-Ticaret tanımları, ürün kartı açma,kullanıcıya özel fiyat,kampanya yapma vs,, ve yönetim paneli kullanımının detaylı ve resimlerle anlatıldığı ,kullanım ipuçlarının verildiği bilgi ve dökümanlari içeren bölümdür.Amaç kullanımını ücretsiz sunduğumuz E-Ticaret uygulamamızın doğru ve rantabıl kullanılması için gerekli bilgiyi kaynağından öğrenmenizdir.Bunun en kısa masrafsız yolu ProTicaret Bilgi Bankası' dır.
PROTICARET.TV
ProTicaret TV; Destek sistemi ve Bilgi Bankası misyonunda ProTicaret E-Ticaret kullanıcılarının görsel ortamda doğru bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.Bu portalda müşterilerimiz ve bayilerimiz tüm kullanım videolarını izleyebilir, görüş ve önerilerini ProTicaret Ekibi ile paylaşabilirsiniz. Amaç E-Ticaret satışlarınızı arttırmak için daha işin başında doğru stratejiler belirlemenize yardımcı olmaktır.
PROTICARET BLOG
ProTicaret Blog; E-Ticaret ve internet sektörünü takip edenlerin hizmetine sunulmuş,onlarca yeni haber ve içeriği barındıran  ve aynı zamanda E-Ticaret müşterilerimizin sorun ve ipuçlarını cevaplandırıldığı blog sayfamızdır.

Konulara göre veya tarihe göre ProTicaret ve Modülleri hakkındaki yazılarımıza ulaşabilirsiniz.