E-Ticaret Tanıtım Paketi

Geliştirici:ProTicaret
375,00 USD +KDV
blogların sosyal medya hesaplarından paylaşılarak Twitter’da 300.000, Facebook’ta 100.000 kullanıcıya erişim Google dostu tanıtım çalışmasıyla 5 farklı ping leme ile Google’da indexlenme
SEPETE EKLE

Sadece bir e-ticaret sitesine sahip olmak müşterileri websitenize çekmek ve satış yapmak için yeterli değildir. Google’da daha çok çıkıyor olmanız websitenizi daha çok kişiye tanıtmak kazancınızı ve websitenizin online itibarını artıracaktır.

Tanıtım paketi ile websitenizin 5 farklı Türkçe özgün makalesini 5 farklı blogta yayınlatarak Bu sosyal medya bloglarının ulaştığı Twitter’da 300.00O, Facebook’ta 100.000 kullanıcıya websitenizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca websitenize link alarak sitenizin Page Rank değerini arttırabilirsiniz.

Detay Sayfasında Çıkacak Olan Açıklama: Türkiye’de 33 Milyon kullanıcıya sahip olan Facebook üzerinden müşterilerinize ürünlerinizi tanıtıp yeni ürünleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz. 13 Milyon Twitter kullanıcısı bulunuyor. Linkedin üzerinden profesyonel çalışanlara ürünlerinizi ve websitenizi tanıtırken her dakika 6 bin dakikalık videonun izlendiği Youtube üzerinden ürünlerinizin tanıtım videolarını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz:

·         E-ticaret sitenizi ve işletmenizi tanıtım bir basın bülteni yazıyoruz.

·         Basın bültenine şirket kurucusunun resmi ve websitesi görsellerinin yer aldığı resimler ekliyoruz. Daha sonra e-ticaret sitenize link verecek şekilde e-ticaret, teknoloji ve sosyal medya bloglarında yayınlıyoruz.

·         Basın bülteniniz 5 farklı Türkçe blogta 5 farklı özgün makale hazırlarak özgün ve güncel bloglar olan sosyalmedyahaber.com, sosyalsosyal.com, semiyun.com, mechgag.com, sosyalradar.com bloglarında yayınlanıyor.

Faydaları:

·         Yayınlanan basın bülteniniz daha sonra yukarıdaki blogların sosyal medya hesaplarından paylaşılarak Twitter’da 300.00O, Facebook’ta 100.000 kullanıcıya erişiyor.

·         Google dostu tanıtım çalışmasıyla birlikte e-ticaret sitenizin ismi yazıldığında Google’da daha çok sonuç çıkmasını sağlıyoruz.

·         5 farklı pingleme çalışması ile basın bültenleriniz Google’da indexlenmiş oluyor.

·         E-ticaret sitenizin online itibarını oluşturmuş oluyorsunuz.