PROTİCARET

MÜŞTERİ YORUMLARI

MÜŞTERİ

YORUMLARI

İnan Akbulut
İnan Akbulut
Director, netreyonum.com
2007 Yılında kurmuş olduğumuz www.sanalreyonum.com ile yollarımızın kesiştiği,Şu anda başka bir proje de birlikte olduğumuz ,E-Ticaret Uygulamasını zevkle kullandığımız ProTicaret ekibine her türlü destek ve kaliteli hizmeti için teşekkür ederiz.
Mehmet ATİLLA
Mehmet ATİLLA
Director, mydiamond.com.tr
 Çalışmalarımızda ilk günden bugüne kadar, hiç bıkmadan, usanmadan, gece gündüz demeden yanımızda olann promist şirketine yürekten teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Ferruh GENÇ
Ferruh GENÇ
Director, karspor.com.tr
Bir e-ticaret sitesi yapmadan önce uzun bir araştırma yaptık. Bu sektördeki en büyük firmalardan, freelance çalışan  tasarımcılara, yazılımcılara kadar pek çok kurum ve kişilerle görüşmeler yaptık.
Malesef görüşmelerimizden tatmin edici sonuçlar çıkaramadık.  Ya istediğimiz eklentilerde, entegrasyonlarda sorun çıkıyordu, yada maliyeti çok fazla tutuyordu. Tesadüfen arama motorlarında proticaret'i keşfettik.
Yerli bir yazılım olması dikkatimizi çekti. Yüz yüze görüşme talep ettik, çok sıcak karşılandık, isteklerimizin pek çoğunun karşılıyabilceklerini  belirtiler. Önceleri aklımızda soru işaretleri vardı, zamanla önümüze çıkan zorlukları birlikte aşmaya başladık.
Proticareti tercih etmemizdeki en önemli faktör, destek sistemleri oldu. Telefonla, maille, ticketle bazande birebir görüşmeyle destek aldık.  Sistemlerini sürekli geliştiriyor ve yeni modüller  ekliyorlardı. Bu geliştirmelerde Proticat'i tercih etmemizde önemli bir faktör oldu. Görsel tasarım konusunda tema bulmakta zorluklar yaşıyoruz, bunlarında kolayca çözüleceğine eminiz. 
Proticaret ekibini yerli bir yazılım geliştirdikleri için kutluyor, verdikleri destek için teşekkür ediyor  ve başarılar diliyoruz.
Ömer DALKIRAN
Ömer DALKIRAN
Director, smartbilisim.com.tr
 Proticaret sayesinde e-ticaret yatırım maaliyetlerimizi büyük oranda düşürebiliyoruz. Sistemin istenilen şekilde özgürce özelleştirilebilmesi ciddi avantaj sağlıyor. Yerli yazılım olması nedeniyle kritik durumlarda destek bulabiliyoruz. Pek çok farklı mağaza ve ürün konseptinde güçlü çözümler sunuyor. Her geçen gün sistem üzerinde yapılan yenilikler e-ticaret sektörü için önemli kolaylıklar sağlıyor. Önümüzdeki dönemde çok daha zengin bir içeriğe kavuşacağından eminim. Türkiye'de e-ticaret alanında yatırım maaliyetleri ve gereksinimler göz önüne alınarak en rasyonel çözümün Proticaret olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Alper ACARLI
Alper ACARLI
Director, westexpert.com.tr
Pratik, kullanışlı, kullanıcı dostu lider e-ticaret sistemi.
Acarnet Bilişim Teknolojileri
İlyas MALTAŞ
İlyas MALTAŞ
Director, refsan.com.tr
 Bir önceki sitemi 15000TL+KDV bir rakama yaptırıp senelik 2500 + Kdv Güncelleme ücreti ödüyordum.Proticerette ise şimdiye kadar harcadığım para yaklaşık bunun host dahil%10 u bile değil.
Bence bir firmanın E-ticarette aradığı her şey bunda var. Bir patronun gözüyle raporlama harika. Site yöneticisi olarak kullanımı çok basit ve kolay.Müşteri olarak rahat ve gözü yormayan tasarım. 
Şirket olarak ProTicaret'i tercih etmekle doğru bir tercih yapmışız.
Ünal IŞIK
Ünal IŞIK
Director, sporservis.com
 1993 Yılında kurulmuş olan firmamız 2003 yılından bu yana e-ticaret alanına sporservis.com la başarılı bir giriş yaptı. E-Ticaretin sunmuş olduğu bu kazanç ve fırsatlarından faydalanmak amacı ile ilerleyen zamanlarda farklı alanlarda yeni mağazalar açma girişimlerinde bulunduk. Hızla gelişen ve hızla büyüme ivmesi kazanan e-ticaret beraberinde getirdiği mali yükler bu girişimlerimizi başarılı ve istediğimiz bir şekilde sürdürmemize olanak ve fırsat vermedi. Bu durumda bizde bu alanda en minumun maliyetle,en uygun programla ve en önemlisi düzgün bir firma ile bu işi nasıl gerçekleştirebileceğimizin yıllarca araştırmalarını yaptık. Yaptığımız araştırmalar neticesinde Proticaret ile tanıştık. Proticaret üzerinde ilk deneme mağazamız olan tesetturshop.com u açtık. İlk açtığımız sene çok başarılı bir sezon geçirince ardındanda patenevi.com u devreye aldık. Bu iki mağazamızdan kaldığımız memnunluk ve yeterlilik sonucunda firmamızın en önemli mağazası olan 12 yıllık sporservis.com u da proticaret e taşıyaraktan bu süreci başarı ile tamamlamış olduk. Bu süreç ve aşamalar esnasında yaşadığımız zorluklar ve sorunlar karşısında Proticaret Yetkililerinin (Satış,Destek vb.) bize gösterdikleri destek,anlayış ve bizim için en önemlisi tarafımıza gösterdikleri sabırlarından dolayı ayrıca teşekkür eder, birlikteliğimizin hepimiz için başarılı,huzurlu ve bol kazançlı uzun yıllar sürmesini dileriz.

Ahmet Göğebakan
Ahmet Göğebakan
Yönetim Kurulu Başkanı umrepazari.com
Line Grup olarak 10 a yakın E ticaret Mağazamızda  Proticaret  Exclusive paketini memnuniyetle kullanmaktayız.Bu kadar siteyi başka bir alt yapı ile yapmış olsaydık binlerce liraya mal edip heryıl kiralama bedelleri ödüyor olacaktık ProTicaret Firmasına ve ekibine E-iş sürecinde yanımızda olmalarından ve her türlü emeği bizlerden esirgemediklerinden dolay teşekkür ederiz.ProTicaret alt yapsından  çok memnunuz
Musa Kutal
Musa Kutal
Director Dekorpark.com
 Dekorpark.com olarak ProTicaret  Alt yapısı ile 2 Yıla yakın bir zamandır çalışmaktayız.Bize bu süre zarfında göstermiş oldukları anlayış ve sabır için Destek ekibine  teşekkür ederiz.
Murat TORUK
Murat TORUK
Director, muratmodaclub.com
Proticaret e-ticaret yazılımını, 5 yıldır hazır giyim firmamızda kullanıyoruz. Bu 5 yıl içerisinde tekstil modülü ve benzer modülleri eklendi. E-ticaretle uyumlu bir şekilde çalışan bu modüller işimizi çok kolaylaştırdı. En güncel sürümünde bir çok sorunları halletmiş ve artık %85 oranında sıhhatli çalışan bir yapıya kavuştu. Türkiyede e-ticaretin gelişmesine büyük katkıda bulunan Proticaret, sürekli gelişiyor. Güncel teknolojiye ayak uyduruyor. Bu yüzden zirvede olacak tek firma olacağına inanıyorum. Her şeyden önemlisi üst düzey yöneticisinden destek ekibine kadar, sorumluluklarının bilincinde olması ve tüm ekibin sorunlarla tek tek ilgilenmelerinin Proticaret'in gelişiminde çok önemi var. Tam bir kobi dostu olan Proticaret geliştiricilerine, e-ticaret sağlayıcılarına çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.
Musa KARADERİLİ
Musa KARADERİLİ
Director, hepsidevar.com
Değerli Promist A.Ş. yönetici ve çalışanları, Firmamız adına almış olduğumuz 2 domain için proticareti tercih etmiştik. İşin doğrusu ilk başta şüpheli yaklaşmıştım. Ancak Salih bey ile görüştükten sonra ikna oldum. Şuan 2 sitemizde pasif yayında olmasına rağmen site açıldıktan sonraki hafta içerisinde 3 müşteri google üzerinden sitemize ve firmamıza ulaşıp telefon ile sitemizde bulunan bazı ürünleri (ki bu ürünler standart test yayınında bulunan ürünlerdir) satın almak istediklerini ve sitemizin aktif olup olmadığını sormuşlardır. Googledan bu ürünleri başka bir pc ile arattığımızda ilk sayfada çıktığımız görünce Proticaret ile çalışmakla gerçekten çok doğru bir karar verdiğimi anladım. İkinci sitemiz olan hepsidevar.com içinde aynı başarıyı yaşayacağımıza eminim. Bu siz değerli Promist A.Ş. çalışan ve yöneticilerinin başarısıdır. Tüm Promist A.Ş. çalışan ve yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür eder, Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.